Novinky

Darčekové poukážky

Chcete obdarovať rodinu, priateľov či známych? Blíži sa sviatok vašich blízkych a vy neviete čo im darovať? My vám radi pomôžeme. Buďte originálni a tento rok to spravte inak. Čo tak gastronomický zážitok ako dar? Chutná večera a kvalitné víno v príjemnom prostredí by predsa potešilo každého z nás.

Kľudné a nerušené vychutnávanie večery sa stáva čoraz väčšou raritou u mnohých ľudí. Užívať si prítomnosť jeden druhého bez televízorov a bez mobilov je čím ďalej tým väčšia výzva. Žijeme v rýchlom svete kde často nestíhame a preto darovať niekomu časčas strávený s blízkymi – môže byť naozaj vzácny. Darujte preto kulinársky zážitok v štýlovej reštaurácií vo forme darčekovej poukážky a potešte tak ľudí ktorých máte radi.

Kvalitné jedlo je samozrejme neoddeliteľnou súčasťou tohto zážitku. Za uspokojenie chuťových pohárikov ručí náš šéfkuchár používaním čerstvých surovín priamo z našej farmy. O pohodlie našich hostí sa postará ochotný personál a preto im už nezostáva nič iné, len si vychutnávať tieto vzácne momenty v kruhu blízkych.

 

Prichystali sme pre vás darčekové poukážky vo viacerých cenových variantách, ale existuje aj možnosť keď hodnotu poukážky si určíte vy sami. Poukážky ponúkame s niekoľkomesačnou až ročnou platnosťou, aby obdarovaný mal dostatok času na využitie darovanej služby. V prípade ak máte vlastnú predstavu a radi by ste využili aj naše ubytovacie služby v kombinácií s gastronomickým zážitkom, veľmi radi vám pripravíme poukážku podľa vašich požiadaviek. Je to výnimočný darček na narodeniny, na Vianoce, na výročie, výborne slúži aj ako poďakovanie alebo milé prekvapenie k slávnostnej príležitosti.

V prípade záujmu alebo otázok nás kontaktujte na prevadzkar@hotelzlatybyk.sk alebo na telefónnych číslach: 0902 904 316 a 0911 755 635.