O nás

ZLATÝ BÝK

O HOTELI

Hotel  ZLATÝ  BÝK  je výnimočný svojou atraktívnou polohou priamo v centre mesta Rimavská Sobota len niekoľko krokov od historického hlavného námestia.

Z letnej terasy hotela ako aj z Malohontskej reštaurácie a kaviarne Blaha Lujza je možné obdivovať park v ktorom sú busty slovenských velikánov ako bol  Pavol Emaunel Dobšinský, Š. M. Daxner, Michal Miloslav Bakulíny, Ján Francisci Rimavský, Ivan Krasko, Terézia Vansová, Ján Botto, Ľudovít Kubáni, Ladislav Bartolomeidess a ďalší.

Hotel  ZLATÝ  BÝK  s pôvodným názvom hotel  SLOVAN  bol postavený v roku 1973 a uvedený do prevádzky začiatkom roku 1974. Svojou modernou architektúrou a svojou výškou sa stal okamžite neprehliadnuteľnou dominantnou stavbou tej doby.

V roku 1994 prešiel do súkromného vlastníctva. Prevádzkovateľská  spoločnosť patrí do skupiny podnikov EMPORA CAPITAL, a.s.

Hotel  postupne prešiel rozsiahlymi rekonštrukciami a prestavbami najmä prevádzok, stredísk a interiérového vybavenia v hodnote 3,5 mil.€.

Hotel  ZLATÝ  BÝK  je typicky mestský hotel, ktorý rešpektuje potreby tejto doby a k tomu prispôsobuje svoju ponuku služieb, vysoký štandard, kvalitu a sortiment gastronómie.

0
Izieb
0
Rokov
0
Akcií ročne

HOTEL ZLATÝ BÝK

PREČO SI VYBRAŤ

  Priamo v centre mesta
  Strážené parkovisko
  Ochotný personál
  Kvalitná gastronómia
  WiFi zdarma
  Čisté izby
  Sezónne špeciality
  Letná terasa
  Dog friendly
o-nas-business
Chutné jedlo
Aktivity v okolí