Eventy

This event has expired

Valentine´s Day 2019

VALENTINE´S DAY

MALOHONTSKÁ REŠTAURÁCIA VÁS POZÝVA NA

Romantická atmosféra, skvelé jedlo pri sviečkach a vaša milovaná polovička. Čo viac si človek môže priať na deň Svätého Valentína? Krásnu spomienku na deň všetkých zaľúbených si môžete vytvoriť aj u nás.

K oslave lásky predsa patrí aj vkusná reštaurácia s dobrým jedlom. Potešte svojho partnera alebo partnerku tento rok nezabudnuteľným zážitkomVeď spoločne trávený čas je to najcennejšie čo si môžete na tento sviatok darovať. Vyznajte lásku v peknom prostredí, a spravte tento deň výnimočným.

Okrem Valentínskej výzdoby od 14. do 15. februára sme nachystali pre všetkých zamilovaných špeciálne menu, ktoré zahŕňa aperitív, predjedlo, hlavné jedlo a dezert (hostia si budú môcť vybrať hlavné jedlo z dvoch druhov).

Ako predjedlo ponúkame terinu z králika s čučoriedkovým želé a toast.  Po skvelom začiatku prichádza hlavné jedlo vo forme pečeného  lososa s baby zemiakmi, alebo pečenej bravčovej panenky plnenou špenátom, sušenou paradajkou s omáčkou Demi glace a cviklovým pyré. Komu ešte ostane miesto aj na dezert, čokoládový cheesecake je to najlepšie na záver krásnej večere.

My sme na deň Svätého Valentína pripravení, a tešíme sa len na vás.

Rezervácie stolov na romantickú večeru v hoteli Zlatý býk je možné na telefónnych číslach 0911 755 635, 0902 904 316 alebo e-mailom na prevadzkar@hotelzlatybyk.sk.

shutterstock_795917563

 

 

Začiatok

1:00

štvrtok, 14 februára, 2019

Koniec

23:59

piatok, 15 februára, 2019