Eventy

This event has expired

Týždeň zahraničnej kuchyne

Tradičné chute Talianska

TÝŽDEŇ ZAHRANIČNEJ KUCHYNE

Vône a chute zo slnečného juhu ku nám prichádzajú už začiatkom Apríla. Počas tohto týždňa budete mať možnosť ochutnať talianske špeciality priamo v našom hoteli Zlatý býk.

Talianska kuchyňa je jedna z najobľúbenejších na celom svete. Na slnku dozreté šťavnaté paradajky, krémové syry a hustý olivový olej je len zopár vecí ktoré tvoria jej základ. Nemôže chýbať kvalitné mäso a samozrejme cestoviny. Veľa cestovín. My vám prinášame výber tradičných jedál a pocit ako v pravej talianskej reštaurácií. Rovnako ako v našej Malohontskej reštaurácií, aj obyvatelia Apeninského polostrova dbajú hlavne na kvalitu a čerstvosť surovín. Preto aj v podstate jednoduché jedlá vynikajú vďaka lahodným chuťovým kombináciám.

Taliani sú známi aj tým, že si vychutnávajú jedlo (hlavne večeru) aj dlhé hodiny a zároveň využijú tak skvelú príležitosť tráviť čas s rodinou. Doprajte si aj vy sladký dezert alebo pravé talianske espresso na záver skvelého gurmánskeho zážitku, a vychutnajte „taliansku pohodu“ už od 10-ho Apríla.

 

Začiatok

0:00

streda, 10 apríla, 2019

Koniec

23:00

streda, 17 apríla, 2019