Eventy

This event has expired

Týždeň letných špecialít

PRINÁŠA PRÍJEMNÉ LETNÉ OSVIEŽENIE

TÝŽDEŇ LETNÝCH ŠPECIALÍT

V mesiaci August pre vás pripravujeme chutné letné šaláty, osviežujúce smoothie aj miešané alkoholické a nealkoholické nápoje. Týždeň letných špecialít bude prebiehať od 12-ho do 18-ho Augusta.

V letných horúčavách je okrem dodržiavania pitného režimu veľmi dôležité aj dopĺňať živiny. Jesť veľa ovocia a zeleniny nie je však také jednoduché pre každého. Preto sme sa rozhodli to uľahčiť vo forme chrumkavých šalátov a čerstvých ovocných nápojov.

Na doplnenie energie v ranných hodinách a pre výdrž do obedu odporúčame smoothie z lesného ovocia s ovsenými vločkami. Výdatný tuniakový šalát s vajíčkom zasýti každého, kým rukolový šalát s krevetami je skvelá voľba na obed alebo večeru. Pre extra dávku proteínu a letnej sviežosti ponúkame banánovo-tvarohový dezert s lesným ovocím. A čo kričí viac leto než melón? Čerstvé melónové smoothie predsa nemôže chýbať z našej letnej ponuky.

Rezervácie stolov prijímame na e-mailovej adrese prevadzkar@hotelzlatybyk.sk alebo na telefónnych číslach 0911 755 635, 0902 904 316.

Začiatok

0:00

pondelok, 12 augusta, 2019

Koniec

0:00

nedeľa, 18 augusta, 2019