Eventy

This event has expired

Silvester 2018

NEZABUDNUTEĽNÝ ZÁŽITOK NA ZÁVER ROKA

SILVESTER 2018

Záver roka sa nezadržateľne blíži a všetci už premýšľame ako strávime Silvestrovský večer. Väčšina z nás preferuje dobrú zábavu v kruhu rodiny a dobrých priateľov.

Pre tých, ktorí chcú spoločne zažiť oslavy v centre mesta je Hotel Zlatý býk ideálnym miestom na privítanie Nového roka. Príďte si vychutnať pohár sektu pri dobrej hudbe v centre Rimavskej Soboty. Slávnostnú večeru vám naservíruje kvalitná obsluha, ktorá sa postará o vaše pohodlie až do ranných hodín. Vám nezostáva nič iné len si užívať čarovné momenty so svojimi najbližšími. Pre tých, ktorí to majú domov ďaleko, alebo si chcú vychutnať ráno pri pohári šampanského sme pripravili špeciálny Silvestrovský balík. Tento Silvestrovský balík v cene 128 Eur pre dve osoby zahŕňa okrem vstupenky a večere aj ubytovanie v dvojlôžkovej izbe Business s raňajkami.

Nezabudnite si rezervovať lístky včas. Predpredaj vstupeniek za zvýhodnenú cenu 39 Eur, alebo akciový balíček si môžete objednať až do 21.12.2018 na  tel. čísle 0911 755 635 alebo emailovej adrese: prevadzkar@hotelzlatybyk.sk. Štandardná cena vstupeniek  po tomto dátume bude 45 Eur, tak si to nenechávajte na poslednú chvíľu.

Dúfame. že na skvelú zábavu v posledný deň roku 2018 budete ešte dlho spomínať. Tešíme sa na vás.

Začiatok

0:00

pondelok, 31 decembra, 2018

Koniec

5:00

utorok, 1 januára, 2019