Eventy

This event has expired

Kačacie a husacie hody 2019

KAČACIE A HUSACIE HODY

S JESENNÝMI DŇAMI PRICHÁDZAJÚ

Tak ako je to u nás už zvykom, koncom septembra prichádzajú kačacie a husacie špeciality do Malohontskej reštaurácie. Počas štyroch týždňov vás pozývame na pravé hodovanie v jesennej atmosfére. Ponuka bude skutočne bohatá, veríme že si každý nájde svoje obľúbené.

Aj tento rok sa oplatí zobrať rodinu alebo priateľov, pretože našich návštevníkov potešíme fľašou kvalitného vína pri objednávke štyroch špecialít.

Tešíme sa na vás už od 23. septembra, rezervácie stolov prijímame na telefónnom čísle 0911 755 635 alebo e-mailom na prevadzkar@hotelzlatybyk.sk.

Predjedlá, polievky ale aj dezerty sú neodlučiteľnou súčasťou našej jesennej ponuky. Buď si vyberiete husaciu polievku s pečeňovými knedličkami alebo kačaciu polievku s domácimi rezancami zaručene urobíte dobre.

Okrem klasických pečených husacín a kačacín ponúkame aj špeciality šéfkuchára vo forme husacích pŕs s kelom, pomarančovým dipom a  bylinkovými pečenými zemiakmi a kačacích stehien s gaštanovou plnkou, žemľovou knedľou a červenou dusenou kapustou.A kto by odolal hruškovo-karamelovému dezertu na záver skvelej večere?

menu2

Začiatok

11:00

pondelok, 23 septembra, 2019

Koniec

21:00

nedeľa, 20 októbra, 2019