Zatvorené z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu SR

Milí naši hostia

na základe rozhodnutia Vlády SR zo dňa 15.03.2020 sa obmedzujú vybrané prevádzky na celom území SR z dôvodu zamedzenia prípadného šírenia vírusu COVID–19. Z tohto dôvodu vedenie hotela Zlatý býk

zatvára

Hotel ZLATÝ BÝK

Malohontskú reštauráciu, Kaviareň Blaha Lujza, Fitnes centrum

od 16.03.2020  do 29.03.2020.

Vedenie hotela Zlatý býk, ako i všetci naši zamestnanci sa stotožňujeme s princípmi o zodpovednom prístupe každého občana SR. Rozumieme nariadeniam a rešpektujeme obmedzenia zhromažďovania sa ľudí počas celého obdobia mimoriadnej situácie.  Je nám ľúto vzniknutej situácii, že za tejto situácie Vám nevieme v uvedenom období z dôvodu opatrení ÚKŠ SR poskytovať plnohodnotné služby.

Zároveň by sme Vás radi ubezpečili, že manažment hotela Zlatý býk prijal všetky možné preventívne hygienické opatrenia pre zamedzenie prípadného šírenia koronavírusu v priestoroch hotela. Žiadame aj Vás, aby ste sa riadili vo všetkých priestoroch budovy  aktuálnymi pokynmi Ústredného krízového štábu SR, ale zároveň nezabúdali na ohľaduplnosť voči okoliu v tejto situácii. Sme presvedčení, že len takto pomôžeme zastaviť šírenie tejto nebezpečnej nákazy a tým pomôcť k rýchlejšiemu návratu bežného života a k zotaveniu ekonomiky v našej krajine.

Ďakujeme za pochopenie a už teraz sa tešíme na Vás opäť v termíne, ktorý bude záležať od každého z nás a to tým, ako vážne a zodpovedne budeme pristupovať k tejto pandémii.

 

Marcela Csendesová
generálna riaditeľka