Eventy

Ponúkame komplexný servis akcií rôzneho druhu a charakteru, kde hranice určujete vy - naši klienti.

Uvedomujeme si skutočnosť, že každá formálna či neformálna akcia je Vašou prezentáciou a tak ku každému klientovi pristupujeme s veľkou pozornosťou. Profesionalita, skúsenosti, flexibilita a cit pre detail sú silnými zbraňami v našich rukách, ktoré nám pomáhajú docieliť, aby zážitok, ktorý si vaši hostia odnesú z Vami usporiadanej akcie, bol nielen pozitívny a trvácny, ale aj dlhodobo podporil image Vašej firmy alebo produktu.

Disponujeme rozsiahlym vlastným technickým vybavením, vyškoleným personálom a spolupracujeme s profesionálmi vo svojom obore, čo nám umožňuje vychádzať našim klientom v ústrety a dosahovať požadované výsledky za veľmi priaznivé ceny.


Ponúkame                                   

- Romantický večer sv. Valentín
- Husacie a kačacie hody
- Silvestrovský ples
- Catering
- Svadby

 

Prenájom party stanov

 

Doplnkovou činnosťou je prenájom párty stanov využiteľných pri spoločenských akciách rôzneho charakteru. Prednosťou je rýchla a jednoduchá montáž a variabilita nášho systému, ktorý umožňuje zastrešiť ľubovoľne veľkú plochu.

Ponúkame niekoľko základných typov stanov so sedlovou strechou a to v rozmeroch: 5m x 10 m a 6 m x 10 m, pokiaľ by ste však prejavili záujem o atypický rozmer, vieme Vám samozrejme zaobstarať a Vašej požiadavke vyhovieť.

Vysoký dôraz kladieme na kvalitu a bezpečnosť našich stanov. Konštrukcia je vyrobená z eloxovaných hliníkových profilov v kombinácii s oceľovými a duralovými prvkami, strešné a bočné opláštenie je vyhotovené zo špeciálnej ohňovzdornej polyesterovej textílie s PVC nánosom, vyhovujúce bezpečnostným požiadavkám. Dbáme o to aby naše stany pôsobili reprezentačne, boli čisté a nevykazovali známky viditeľného opotrebovania