Ponuka na prenájom obchodných priestorov

 

Spoločnosť AGRISON s.r.o. Vám ponúka na prenájom exkluzívny priestor rôzneho využitia nachádzajúci sa v centre mesta Rimavská Sobota, na Nám. Š. M. Daxnera 413, v budove Hotela Zlatý býk.

Úžitková plocha priestorov je súhrnne 122,51 m2. Obchodný priestor pozostáva z jednej väčšej miestnosti 97,80 m2, skladu 15,38 m2 a šatní so sociálnym zariadením 9,33 m2. Obchodný priestor má samostatný vchod na zásobovanie tovaru a priestory na príjem tovaru s vykladacou rampou. Parkovanie pre zamestnancov je k dispozícií na stráženom parkovisku a je bezplatné. Rovnako reklamné tabule z vonku sú bezplatné.

Momentálne je v ponúkaných priestoroch predajňa potravín, vrátane mäsa a mäsových výrobkov.

Prenájom hore uvedených priestorov ponúkame od 1.11.2017.

 

V prípade záujmu nás kontaktujte.

Kontaktná osoba: Marcela Csendesová, tel. č.: 0904 152 000

 

 

Hľadáme čašníka / čašníčku

 

Ponúkame voľné pracovné miesto do trvalého pracovného pomeru na pozíciu čašník/čašníčka. Nástup na pracovnú pozíciu je ihneď. Bližšie informácie na tel. čísle 0911 755 635.

 

 

Hotel Zlatý Býkzhrsr

Hotel  ZLATÝ  BÝK  je výnimočný svojou atraktívnou polohou priamo v centre mesta Rimavská Sobota len niekoľko krokov od historického hlavného námestia. Je typickým mestským hotelom, ktorý rešpektuje potreby tejto doby a k tomu prispôsobuje svoju ponuku služieb, vysoký štandard, kvalitu a sortiment gastronómie.

HrniecGastronómia

Veľkoryso riešené, priestranné izby, štýlová hotelová reštaurácia, moderné konferenčné miestnosti, hotelové služby s vysokým štandardom, strategická poloha hotela blízko centra.

DarcekRelax centrum

Disponujeme profesionálnym posilňovacím zariadením od renomovanej spoločnosti DAFE. Po náročnom dni si môžete dopriať trochu pohybu,  čím si vytvoríte telesnú a duševnú rovnováhu do ďalšieho dňa.